udala@beasain.eus
943 02 80 50
ES
bilatu
Joan
SARRERA
BIZI
Bizi-1
BEASAIN KIROL SARIAK
AGENDA
ONGIZATEA
BIBLIOTEKA
BEASAIN IDAZLEHIAKETA
Bizi-2
LOINATZ JAIAK
ZERBITZUAK eta EKIPAMENDUAK
URBIETA ZENTROA
INGURUMENA
BEASAIN PAREKIDE
Bizi-3
ANTZIZAR KIROLDEGIA
MUSIKA ESKOLA
UDAL EUSKALTEGIA
Bizi-4
ELKARTEAK
GARRAIOAK
AZOKA BEREZIA
ARGAZKI LEHIAKETA
EZAGUTU
Ezagutu-1
KOKALEKUA
IRUDI BILDUMA
HERRIAREN ARGAZKIA
UDAL EGUTEGIAK
Ezagutu-2
ONDAREA
LIBURUXKA TURISTIKOAK
BEASAINGO PAPERAK
KALE-IZENDEGIA
Ezagutu-3
IGARTZA
IBILBIDEAK
BEASAIN JAIETAN
Ezagutu-4
NON LO EGIN
NON JAN
ARGITALPENAK
UDALA
Udala-1
ALKATEAREN AGURRA
ANTOLAKETA POLITIKOA
UDAL ANTOLAKUNTZA
LAN ESKAINTZA
MUGIKORTASUNA
Udala-2
GARDENTASUNA
ARAUDIA
LEGEALDI PLANA
IRAGARKI TAULA DIGITALA
ERAKUNDE-IKURRAK
Udala-3
AKTAK - GAIEN ZERRENDA
AURREKONTUAK
ZERGAK ETA TASAK
HIRIGINTZA INFORMAZIOA
DIRULAGUNTZAK
Udala-4
KONTRATATZAILEAREN PROFILA
UDAL ALDIZKARIA
PARTAIDETZA
NEXT GENERATION EU
BIZI
BEASAIN KIROL SARIAK
AGENDA
ONGIZATEA
BIBLIOTEKA
BEASAIN IDAZLEHIAKETA
LOINATZ JAIAK
ZERBITZUAK eta EKIPAMENDUAK
URBIETA ZENTROA
INGURUMENA
BEASAIN PAREKIDE
ANTZIZAR KIROLDEGIA
MUSIKA ESKOLA
UDAL EUSKALTEGIA
ELKARTEAK
GARRAIOAK
AZOKA BEREZIA
ARGAZKI LEHIAKETA
EZAGUTU
KOKALEKUA
IRUDI BILDUMA
HERRIAREN ARGAZKIA
UDAL EGUTEGIAK
ONDAREA
LIBURUXKA TURISTIKOAK
BEASAINGO PAPERAK
KALE-IZENDEGIA
IGARTZA
IBILBIDEAK
BEASAIN JAIETAN
NON LO EGIN
NON JAN
ARGITALPENAK
UDALA
ALKATEAREN AGURRA
ANTOLAKETA POLITIKOA
UDAL ANTOLAKUNTZA
LAN ESKAINTZA
GARDENTASUNA
ARAUDIA
LEGEALDI PLANA
IRAGARKI TAULA DIGITALA
ERAKUNDE-IKURRAK
AKTAK - GAIEN ZERRENDA
AURREKONTUAK
ZERGAK ETA TASAK
HIRIGINTZA INFORMAZIOA
KONTRATATZAILEAREN PROFILA
UDAL ALDIZKARIA
PLAN OROKORRA
NEXT GENERATION EU
EGOITZA ELEKTRONIKOA
AGENDA
Zu hemen zaude:
Hasiera
AGENDA
Kirola
Balleta eta Dantza
Musika
Tailerrak
Antzerkia
Hitzaldiak
Erakusketak
Orokorra
Zinea
Haurrak
Auzoetako festak
Udazken Kulturala
Euskaltegia
Kategoria guztiak...
Erakutsi kategori guztietako ekitaldiak
AGENDA
Apirila,
2018
Ikusi urtea
Ikusi hilabetea
Ikusi astea
Ikus gaur
Joan hilabete jakin batera
Urtarrila
Otsaila
Martxoa
Apirila
Maiatza
Ekaina
Uztaila
Abuztua
Iraila
Urria
Azaroa
Abendua
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Joan hilabete jakin batera
Apirila 2018
Ast
Ast
Ast
Ost
Ost
Lar
Iga
26
27
28
29
30
31
1
09:00
Igandea 01
09:00 IRAKURRI, GOZATU ETA OPARITU 2018
17:00
17:00 PETER RABBIT
19:30
19:30 YO, TONYA
22:30
22:30 SIN RODEOS
2
3
4
5
6
7
8
09:00
09:00 IRAKURRI, GOZATU ETA OPARITU 2018
17:00
Astelehena 02
17:00 PETER RABBIT
17:00
Asteartea 03
17:00 "Elikadura kontzientea, indarkeria sinbolikoaren prebentziorako"
20:15
Asteazkena 04
20:15 MACBETH
10:00
Osteguna 05
10:00 ONDO IBILI ONDO IZAN irteera eta hitzaldia elikadura osasuntsuari buruz
22:00
Ostirala 06
22:00 EL AVISO
10:30
Larunbata 07
10:30 BERTAKO PRODUKTUEN AZOKA
12:00
Igandea 08
12:00 LEO DA VINCI: MONA LISA MISIOA (AURRESTREINALDIA)
19:30
19:30 SIN RODEOS
19:30
19:30 YO, TONYA
21:00
21:00 CALL ME BY YOUR NAME
17:00
17:00 OIN HANDIREN SEMEA
17:00
17:00 OIN HANDIREN SEMEA
22:00
22:00 YO, TONYA
22:00
22:00 SIN RODEOS
19:30
19:30 EL AVISO
19:30
19:30 EL AVISO
22:30
22:30 EL AVISO
22:00
22:00 EL AVISO
9
10
11
12
13
14
15
09:00
09:00 IRAKURRI, GOZATU ETA OPARITU 2018
19:30
Astelehena 09
19:30 EL AVISO
17:00
Asteartea 10
17:00 "Elikadura kontzientea, indarkeria sinbolikoaren prebentziorako"
15:00
Asteazkena 11
15:00 Irakurketa tailerra
10:00
Osteguna 12
10:00 ONDO IBILI ONDO IZAN irteera eta hitzaldia elikadura osasuntsuari buruz
18:00
Ostirala 13
18:00 TOMATE TAILERRA
12:00
Larunbata 14
12:00 BALLETA: IGARTZAKO BARANDILA
08:00
Igandea 15
08:00 MENDI IRTEERA
22:00
22:00 EL AVISO
19:00
19:00 HITZALDIA: 1211ko IRATXEKO DOKUMENTUA
17:30
17:30 BATUKADA FEMINISTA
19:00
19:00 "Trans Mundua" German Urteaga
17:00
17:00 EL REINO DE LAS RANAS. MISIÓN EN EL ÁRTICO
17:00
17:00 EL REINO DE LAS RANAS. MISIÓN EN EL ÁRTICO
17:30
17:30 IPUIN KONTAKETA
22:15
22:15 MISS KARAOKE
19:30
19:30 INMERSIÓN
19:30
19:30 INMERSIÓN
18:30
18:30 LIBURUAREN AURKEZPENA: INSTITUTUAREN HISTORIA
22:30
22:30 INMERSIÓN
22:00
22:00 INMERSIÓN
16
17
18
19
20
21
22
09:00
09:00 IRAKURRI, GOZATU ETA OPARITU 2018
19:30
Astelehena 16
19:30 INMERSIÓN
17:00
Asteartea 17
17:00 "Elikadura kontzientea, indarkeria sinbolikoaren prebentziorako"
08:00
Asteazkena 18
08:00 MENDIKO IKASTARO PRAKTIKOA
19:00
Ostirala 20
19:00 ANTZERKI AMATEURRA: ON EGIN!
08:00
Larunbata 21
08:00 MENDIKO IKASTARO PRAKTIKOA: EGINO
22:00
22:00 INMERSIÓN
19:30
19:30 KATUEI BURUZKO KAFE-TERTULIA
15:00
15:00 Irakurketa tailerra
10:00
Osteguna 19
10:00 ONDO IBILI ONDO IZAN irteera eta hitzaldia elikadura osasuntsuari buruz
19:00
19:00 IGARTZA MUSIKA: HITZALDIA
08:15
08:15 ADINEKO PERTSONENTZAKO MENDI IRTEERA
08:00
Igandea 22
08:00 MENDI IRTEERA
17:30
17:30 HITZALDIA: "Lapurreten eta iruzurren prebentzioa"
18:30
18:30 "Desprincesamiento" Ikastaroa
22:00
22:00 UNA RAZÓN BRILLANTE
10:30
10:30 TAILERRA: BARATZEZAINTZA EKOLOGIKOA
11:30
11:30 ERAKUSKETA: HARRIAK: Hire Maitale Traketsa
19:00
19:00 DOKUMENTALA: "Xabier Arzallus. Historia política de Euskadi"
18:30
18:30 MAHAI INGURUA: GOIERRI, GOIERRITARRAK ETA EUSKAL HERRIA 2050
11:00
11:00 MAHAI INGURUA
11:30
11:30 II. EUSKAL LIBURUAK KALERA
21:00
21:00 THE FLORIDA PROJECT
12:00
12:00 IDAZLEHIAKETA: SARI EMATEA
17:00
17:00 LEO DA VINCI: MONA LISA MISIOA
16:30
16:30 TXORI ASKAK EGITEKO TAILERRA HAUR ETA GAZTETXOENTZAT
18:00
18:00 ARTE ERAKUSKETAren Inaugurazioa: Beasain Institutua
17:00
17:00 PETER PAN. EL MUSICAL
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HARRIAK: Hire Maitale Traketsa
19:00
19:00 PETER PAN. EL MUSICAL
19:00
19:00 ARTE ERAKUSKETA: Beasain Institutua
22:30
22:30 UNA RAZÓN BRILLANTE
19:00
19:00 IGARTZA MUSIKA
19:30
19:30 UNA RAZÓN BRILLANTE
22:00
22:00 UNA RAZÓN BRILLANTE
23
24
25
26
27
28
29
09:00
09:00 IRAKURRI, GOZATU ETA OPARITU 2018
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HARRIAK: Hire Maitale Traketsa
19:00
19:00 ARTE ERAKUSKETA: Beasain Institutua
17:30
Astelehena 23
17:30 IPUIN KONTAKETA
17:00
Asteartea 24
17:00 "Elikadura kontzientea, indarkeria sinbolikoaren prebentziorako"
15:00
Asteazkena 25
15:00 Irakurketa tailerra
10:00
Osteguna 26
10:00 ONDO IBILI ONDO IZAN irteera eta hitzaldia elikadura osasuntsuari buruz
19:00
Ostirala 27
19:00 KANTUJIRAren irteera
17:00
Larunbata 28
17:00 RABBIT SCHOOL: LOS GUARDIANES DEL HUEVO DE ORO
17:00
Igandea 29
17:00 RABBIT SCHOOL: LOS GUARDIANES DEL HUEVO DE ORO
18:00
18:00 MEMORIAREN PLAZA ERAKUSKETA IBILTARIA
19:30
19:30 UNA RAZÓN BRILLANTE
19:00
19:00 TRANS ZIKLOA, DOKUMENTAL EMANALDI eta SOLASALDIA "TRANS-FORMATZEN", Ekaitz Goikoetxearekin. Sarrera irekia. Ele bitan.
19:00
19:00 MEMORIAREN PLAZA: Biktimen mahai ingurua
13:15
13:15 TRANS ZIKLOA, DOKUMENTAL EMANALDI eta SOLASALDIA "TRANS-FORMATZEN", Ekaitz Goikoetxearekin. Txindoki Institutoko ikasleei zuzendua. Euskaraz
19:30
19:30 CAMPEONES
19:30
19:30 LA CASA TORCIDA
19:30
19:30 CAMPEONES
22:00
22:00 UNA RAZÓN BRILLANTE
17:30
17:30 BATUKADA FEMINISTA
22:00
22:00 LA CASA TORCIDA
22:30
22:30 CAMPEONES
22:00
22:00 LA CASA TORCIDA
18:30
18:30 "Desprincesamiento" Ikastaroa Irantzu Varelarekin
18:30
18:30 MAHAI INGURUA: ENPRESA ETA ERAKUNDEEN KUDEAKETA
19:30
19:30 ZINE FORUMA: "Pasaiako badia" dokumentala
30
1
2
3
4
5
6
09:00
09:00 IRAKURRI, GOZATU ETA OPARITU 2018
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HARRIAK: Hire Maitale Traketsa
19:00
19:00 ARTE ERAKUSKETA: Beasain Institutua
18:00
Astelehena 30
18:00 BERDINTASUN FOROA
19:30
19:30 LA CASA TORCIDA
22:30
22:30 CAMPEONES
Kirola
Balleta eta Dantza
Musika
Tailerrak
Antzerkia
Hitzaldiak
Erakusketak
Orokorra
Zinea
Haurrak
Auzoetako festak
Udazken Kulturala
Euskaltegia
Kategoria guztiak...
Erakutsi kategori guztietako ekitaldiak