udala@beasain.eus
943 02 80 50
ES
bilatu
Joan
SARRERA
BIZI
Bizi-1
BEASAIN KIROL SARIAK
AGENDA
ONGIZATEA
BIBLIOTEKA
BEASAIN IDAZLEHIAKETA
Bizi-2
LOINATZ JAIAK
ZERBITZUAK eta EKIPAMENDUAK
URBIETA ZENTROA
INGURUMENA
BEASAIN PAREKIDE
Bizi-3
ANTZIZAR KIROLDEGIA
MUSIKA ESKOLA
UDAL EUSKALTEGIA
Bizi-4
ELKARTEAK
GARRAIOAK
AZOKA BEREZIA
ARGAZKI LEHIAKETA
EZAGUTU
Ezagutu-1
KOKALEKUA
IRUDI BILDUMA
HERRIAREN ARGAZKIA
UDAL EGUTEGIAK
Ezagutu-2
ONDAREA
LIBURUXKA TURISTIKOAK
BEASAINGO PAPERAK
KALE-IZENDEGIA
Ezagutu-3
IGARTZA
IBILBIDEAK
BEASAIN JAIETAN
Ezagutu-4
NON LO EGIN
NON JAN
ARGITALPENAK
UDALA
Udala-1
ALKATEAREN AGURRA
ANTOLAKETA POLITIKOA
UDAL ANTOLAKUNTZA
LAN ESKAINTZA
MUGIKORTASUNA
Udala-2
GARDENTASUNA
ARAUDIA
LEGEALDI PLANA
IRAGARKI TAULA DIGITALA
ERAKUNDE-IKURRAK
Udala-3
AKTAK - GAIEN ZERRENDA
AURREKONTUAK
ZERGAK ETA TASAK
HIRIGINTZA INFORMAZIOA
DIRULAGUNTZAK
Udala-4
KONTRATATZAILEAREN PROFILA
UDAL ALDIZKARIA
PARTAIDETZA
NEXT GENERATION EU
BIZI
BEASAIN KIROL SARIAK
AGENDA
ONGIZATEA
BIBLIOTEKA
BEASAIN IDAZLEHIAKETA
LOINATZ JAIAK
ZERBITZUAK eta EKIPAMENDUAK
URBIETA ZENTROA
INGURUMENA
BEASAIN PAREKIDE
ANTZIZAR KIROLDEGIA
MUSIKA ESKOLA
UDAL EUSKALTEGIA
ELKARTEAK
GARRAIOAK
AZOKA BEREZIA
ARGAZKI LEHIAKETA
EZAGUTU
KOKALEKUA
IRUDI BILDUMA
HERRIAREN ARGAZKIA
UDAL EGUTEGIAK
ONDAREA
LIBURUXKA TURISTIKOAK
BEASAINGO PAPERAK
KALE-IZENDEGIA
IGARTZA
IBILBIDEAK
BEASAIN JAIETAN
NON LO EGIN
NON JAN
ARGITALPENAK
UDALA
ALKATEAREN AGURRA
ANTOLAKETA POLITIKOA
UDAL ANTOLAKUNTZA
LAN ESKAINTZA
GARDENTASUNA
ARAUDIA
LEGEALDI PLANA
IRAGARKI TAULA DIGITALA
ERAKUNDE-IKURRAK
AKTAK - GAIEN ZERRENDA
AURREKONTUAK
ZERGAK ETA TASAK
HIRIGINTZA INFORMAZIOA
KONTRATATZAILEAREN PROFILA
UDAL ALDIZKARIA
PLAN OROKORRA
NEXT GENERATION EU
EGOITZA ELEKTRONIKOA
AGENDA
Zu hemen zaude:
Hasiera
BIZI
AGENDA
AGENDA
Maiatza,
2024
Ikusi urtea
Ikusi hilabetea
Ikusi astea
Ikus gaur
Joan hilabete jakin batera
Urtarrila
Otsaila
Martxoa
Apirila
Maiatza
Ekaina
Uztaila
Abuztua
Iraila
Urria
Azaroa
Abendua
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Joan hilabete jakin batera
Apirila
03. Maiatza 2024
Ekaina
Ast
Ast
Ast
Ost
Ost
Lar
Iga
29
30
1
2
3
4
5
00:00
Asteazkena 01
MARIE JEAFFRESON
00:00
Osteguna 02
MARIE JEAFFRESON
00:00
Ostirala 03
MARIE JEAFFRESON
00:00
Larunbata 04
MARIE JEAFFRESON
00:00
Igandea 05
MARIE JEAFFRESON
16:45
16:45 DRAGOI JAGOLEA
12:00
12:00 MUSIKA ESKOLA IKASLE BERRIEN MATRIKULA 24-25
19:15
19:15 CIVIL WAR
17:15
17:15 MUSIKA GARAIA: TXIKIMUSIK
19:00
19:00 Herriarteko Pilota Txapelketa
10:00
10:00 BERTAKO PRODUKTUEN AZOKA
10:45
10:45 BEASAINGO DANTZARI TXIKI EGUNA
18:00
18:00 MUSIKA GARAIA: Trakamatrakaren emanaldia eta musika tailerra
19:00
19:00 MUSIKA GARAIA: MUSIKA PLAZAN EMANALDIA
11:30
11:30 BISITA GIDATUA
11:30
11:30 BISITA GIDATUA
20:00
20:00 EL ESPECIALISTA
13:00
13:00 BISITA GIDATUA
13:00
13:00 BISITA GIDATUA
16:45
16:45 JOHNNY PUFF: MISIÓN SECRETA
16:45
16:45 JOHNNY PUFF: MISIÓN SECRETA
19:00
19:00 MUSIKA GARAIA: SOROTAN BELE GOGOAN KONTZERTUA
19:15
19:15 EL ESPECIALISTA
19:15
19:15 EL ESPECIALISTA
21:45
21:45 EL ESPECIALISTA.
22:15
22:15 EL ESPECIALISTA.
6
7
8
9
10
11
12
12:00
12:00 MUSIKA ESKOLA IKASLE BERRIEN MATRIKULA 24-25
00:00
Larunbata 11
2024ko LOINATZ JAIAK
00:00
Igandea 12
2024ko LOINATZ JAIAK
00:00
Astelehena 06
MARIE JEAFFRESON
00:00
Asteartea 07
MARIE JEAFFRESON
00:00
Asteazkena 08
MARIE JEAFFRESON
00:00
Osteguna 09
MARIE JEAFFRESON
00:00
Ostirala 10
2024ko LOINATZ JAIAK
00:00
MARIE JEAFFRESON
00:00
MARIE JEAFFRESON
16:30
16:30 ODOLA EMATEKO EGUNA
18:00
18:00 Liburu aurkezpena eta solasaldia: "Mikroipuinak"
16:00
16:00 Kale ekintzak
17:00
17:00 IRAKURKETA KLUBA HAUR ETA FAMILIENTZAT
00:00
MARIE JEAFFRESON
11:30
11:30 BISITA GIDATUA
09:00
09:00 Heriotzarik gabeko Arrantza Lehiaketa
17:00
17:00 EL ESPECIALISTA.
20:15
20:15 EL CHICO Y LA GARZA (VOSE)
16:45
16:45 PARKETARRAK
17:30
17:30 Pilota Eskolako Partidak
16:30
16:30 Aldibereko Xake Txapelketa
13:00
13:00 BISITA GIDATUA
10:00
10:00 Loinaz San Martin Nazioarteko Xake-jokaldiak
19:30
19:30 EL ESPECIALISTA
19:00
19:00 MUSIKA KALEAN
18:30
18:30 I Sasipelotari Txapelketa
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
11:30
11:30 BISITA GIDATUA
13:00
13:00 BISITA GIDATUA
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
18:30
18:30 Pilota eta pala txapelketa herrikoiak
13
14
15
16
17
18
19
00:00
Astelehena 13
2024ko LOINATZ JAIAK
00:00
Asteartea 14
2024ko LOINATZ JAIAK
00:00
Asteazkena 15
2024ko LOINATZ JAIAK
00:00
Osteguna 16
2024ko LOINATZ JAIAK
00:00
Ostirala 17
2024ko LOINATZ JAIAK
00:00
Larunbata 18
2024ko LOINATZ JAIAK
00:00
Igandea 19
2024ko LOINATZ JAIAK
00:00
MARIE JEAFFRESON
00:00
MARIE JEAFFRESON
00:00
MARIE JEAFFRESON
00:00
MARIE JEAFFRESON
00:00
MARIE JEAFFRESON
00:00
MARIE JEAFFRESON
00:00
MARIE JEAFFRESON
11:00
11:00 Lagun Taldeen Areto Futbol Txapelketa
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
16:00
16:00 Kale ekintzak
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
09:00
09:00 LXXII. Loinatz Txirrindulari Proba
11:30
11:30 BISITA GIDATUA
11:45
11:45 Pilota eta Pala Txapelketak
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
10:00
10:00 SASKIBALOIA: Finalen Finalak
13:00
13:00 BISITA GIDATUA
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
18:30
18:30 MINTZATERTULIA. GAIA: Beasaingo festetako dantzak. Mintzalaguntzailea: MIKEL SARRIEGI ETXEZARRETA Igartzako Jauregian
11:30
11:30 BISITA GIDATUA
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
13:00
13:00 BISITA GIDATUA
19:00
19:00 HERRI KIROLAK JAIALDIA
16:00
16:00 Gazteen Xake Txapelketa
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
20
21
22
23
24
25
26
00:00
Astelehena 20
MARIE JEAFFRESON
00:00
Asteartea 21
MARIE JEAFFRESON
00:00
Asteazkena 22
MARIE JEAFFRESON
00:00
Osteguna 23
MARIE JEAFFRESON
00:00
Ostirala 24
MARIE JEAFFRESON
00:00
Larunbata 25
MARIE JEAFFRESON
00:00
Igandea 26
MARIE JEAFFRESON
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
16:00
16:00 Kale ekintzak
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
11:30
11:30 BISITA GIDATUA
11:30
11:30 BISITA GIDATUA
17:00
17:00 IRAKURKETA KLUBA HAUR ETA FAMILIENTZAT
19:00
19:00 CONQUISTANDO LA FELICIDAD
13:00
13:00 BISITA GIDATUA
13:00
13:00 BISITA GIDATUA
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
20:00
20:00 LA CASA
16:45
16:45 GARFIELD (3D)
16:45
16:45 GARFIELD (3D)
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
18:00
18:00 IKUS-ENTZUNEZKOA: URAK DARAMANA ORIA IBAIA
19:00
19:00 IGARTZA MUSIKA: LOINATZ ABESBATZA eta ALBOKA TALDEA
19:00
19:00 IGARTZA MUSIKA: HARRIBITXIDUO
19:15
19:15 LA CASA
19:15
19:15 LA CASA
22:15
22:15 LA CASA.
21:45
21:45 LA CASA.
27
28
29
30
31
1
2
00:00
Astelehena 27
MARIE JEAFFRESON
00:00
Asteartea 28
MARIE JEAFFRESON
16:00
Asteazkena 29
16:00 Kale ekintzak
19:00
Ostirala 31
19:00 IGARTZA MUSIKA: TENPORA. AMA
17:00
17:00 LA CASA.
17:00
17:00 "Emozioen saltsa II" literatur tailerra_ 2.saioa
18:00
18:00 IRAKURLE TALDEA
20:00
20:00 CAÍDA LIBRE
19:30
19:30 LA CASA
20:15
20:15 LA ESTRELLA AZUL
Kirola
Balleta eta Dantza
Musika
Tailerrak
Antzerkia
Hitzaldiak
Erakusketak
Orokorra
Zinea
Haurrak
Auzoetako festak
Udazken Kulturala
Euskaltegia
Guztiak
Musika eskola
Kategoria guztiak...
Erakutsi kategori guztietako ekitaldiak