udala@beasain.eus
943 02 80 50
ES
bilatu
Joan
SARRERA
BIZI
Bizi-1
BEASAIN KIROL SARIAK
AGENDA
ONGIZATEA
BIBLIOTEKA
BEASAIN IDAZLEHIAKETA
Bizi-2
LOINATZ JAIAK
ZERBITZUAK eta EKIPAMENDUAK
URBIETA ZENTROA
INGURUMENA
BEASAIN PAREKIDE
Bizi-3
ANTZIZAR KIROLDEGIA
MUSIKA ESKOLA
UDAL EUSKALTEGIA
Bizi-4
ELKARTEAK
GARRAIOAK
AZOKA BEREZIA
ARGAZKI LEHIAKETA
EZAGUTU
Ezagutu-1
KOKALEKUA
IRUDI BILDUMA
HERRIAREN ARGAZKIA
UDAL EGUTEGIAK
Ezagutu-2
ONDAREA
LIBURUXKA TURISTIKOAK
BEASAINGO PAPERAK
KALE-IZENDEGIA
Ezagutu-3
IGARTZA
IBILBIDEAK
BEASAIN JAIETAN
Ezagutu-4
NON LO EGIN
NON JAN
ARGITALPENAK
UDALA
Udala-1
ALKATEAREN AGURRA
ANTOLAKETA POLITIKOA
UDAL ANTOLAKUNTZA
LAN ESKAINTZA
MUGIKORTASUNA
Udala-2
GARDENTASUNA
ARAUDIA
LEGEALDI PLANA
IRAGARKI TAULA DIGITALA
ERAKUNDE-IKURRAK
Udala-3
AKTAK - GAIEN ZERRENDA
AURREKONTUAK
ZERGAK ETA TASAK
HIRIGINTZA INFORMAZIOA
DIRULAGUNTZAK
Udala-4
KONTRATATZAILEAREN PROFILA
UDAL ALDIZKARIA
PARTAIDETZA
NEXT GENERATION EU
BIZI
BEASAIN KIROL SARIAK
AGENDA
ONGIZATEA
BIBLIOTEKA
BEASAIN IDAZLEHIAKETA
LOINATZ JAIAK
ZERBITZUAK eta EKIPAMENDUAK
URBIETA ZENTROA
INGURUMENA
BEASAIN PAREKIDE
ANTZIZAR KIROLDEGIA
MUSIKA ESKOLA
UDAL EUSKALTEGIA
ELKARTEAK
GARRAIOAK
AZOKA BEREZIA
ARGAZKI LEHIAKETA
EZAGUTU
KOKALEKUA
IRUDI BILDUMA
HERRIAREN ARGAZKIA
UDAL EGUTEGIAK
ONDAREA
LIBURUXKA TURISTIKOAK
BEASAINGO PAPERAK
KALE-IZENDEGIA
IGARTZA
IBILBIDEAK
BEASAIN JAIETAN
NON LO EGIN
NON JAN
ARGITALPENAK
UDALA
ALKATEAREN AGURRA
ANTOLAKETA POLITIKOA
UDAL ANTOLAKUNTZA
LAN ESKAINTZA
GARDENTASUNA
ARAUDIA
LEGEALDI PLANA
IRAGARKI TAULA DIGITALA
ERAKUNDE-IKURRAK
AKTAK - GAIEN ZERRENDA
AURREKONTUAK
ZERGAK ETA TASAK
HIRIGINTZA INFORMAZIOA
KONTRATATZAILEAREN PROFILA
UDAL ALDIZKARIA
PLAN OROKORRA
NEXT GENERATION EU
EGOITZA ELEKTRONIKOA
AGENDA
Zu hemen zaude:
Hasiera
BIZI
AGENDA
AGENDA
Abendua,
2021
Ikusi urtea
Ikusi hilabetea
Ikusi astea
Ikus gaur
Joan hilabete jakin batera
Urtarrila
Otsaila
Martxoa
Apirila
Maiatza
Ekaina
Uztaila
Abuztua
Iraila
Urria
Azaroa
Abendua
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Joan hilabete jakin batera
Abendua 2021
Urtarrila
Ast
Ast
Ast
Ost
Ost
Lar
Iga
29
30
1
2
3
4
5
09:00
Asteazkena 01
09:00 "Larrazken Okretan" erakusketa - Mila Garmendia
18:00
Osteguna 02
18:00 Aitana Sánchez-Gijonekin antzezlearekin solasaldia Maitena Salinas kazterariaren eskutik
11:00
Ostirala 03
11:00 EUSKARAREN NAZIOARTEKO EGUNEKO EKITALDIA
10:00
Larunbata 04
10:00 BERTAKO PRODUKTUEN AZOKA
16:45
Igandea 05
16:45 CLIFFORD, EL GRAN PERRO ROJO
17:00
17:00 Gurasoentzako hitzaldia: "Haurrak, nerabeak eta internet: ohiturak, arriskuak eta erabilera segurua"
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
16:45
16:45 CLIFFORD, EL GRAN PERRO ROJO
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
20:00
20:00 AÑOS DE SEQUÍA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
19:15
19:15 PAN DE LIMÓN CON SEMILLAS DE AMAPOLA
19:00
19:00 "HAUTS. Amiantoaren kalteak, kaltetuen hitzetan" dokumentala
19:15
19:15 AÑOS DE SEQUÍA
22:00
22:00 AÑOS DE SEQUÍA
22:15
22:15 PAN DE LIMÓN CON SEMILLAS DE AMAPOLA
6
7
8
9
10
11
12
16:45
Astelehena 06
16:45 CLIFFORD, EL GRAN PERRO ROJO
18:00
Asteartea 07
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
16:45
Asteazkena 08
16:45 CLIFFORD, EL GRAN PERRO ROJO
18:00
Osteguna 09
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
17:30
Ostirala 10
17:30 IRAKURLE TALDEA
16:45
Larunbata 11
16:45 ENCANTO
08:00
Igandea 12
08:00 MENDI IRTEERA: OTAÑO
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
19:15
19:15 AÑOS DE SEQUÍA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
20:15
20:15 SIEMPRE CONTIGO
17:30
17:30 SUTEEN PREBENTZIOA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
10:00
10:00 Arku Tiroketa Txapelketa
19:15
19:15 PAN DE LIMÓN CON SEMILLAS DE AMAPOLA
22:15
22:15 PAN DE LIMÓN CON SEMILLAS DE AMAPOLA
19:00
19:00 AÑOS DE SEQUÍA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
16:45
16:45 ENCANTO
22:00
22:00 AÑOS DE SEQUÍA
22:00
22:00 PAN DE LIMÓN CON SEMILLAS DE AMAPOLA
19:00
19:00 LIBURU AURKEZPENA: SIMONE DE BEAUVOIR, NORBANAKOA ETA BURUJABETZA
19:15
19:15 LA CASA GUCCI
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
19:00
19:00 MINTEGIA: DANTZA SOLTEA ASKATZEKO AHALEGIN BAT
22:15
22:15 LA CASA GUCCI.
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
20:00
20:00 LA CASA GUCCI
19:00
19:00 MARTIN ZALAKAIN
19:15
19:15 LA CASA GUCCI
21:45
21:45 LA CASA GUCCI (VOSE)
13
14
15
16
17
18
19
18:00
Astelehena 13
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
18:00
Asteartea 14
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
18:00
Asteazkena 15
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
10:00
Osteguna 16
10:00 MIGDALA Outlet Festa
09:00
Ostirala 17
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
09:00
Larunbata 18
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
09:00
Igandea 19
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
10:00
10:00 MIGDALA Outlet Festa
10:00
10:00 MIGDALA Outlet Festa
10:00
10:00 MIGDALA Outlet Festa
19:00
19:00 LA CASA GUCCI
20:30
20:30 AITA MARI
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: HERRIMINA, MEMORIA ETA ERBESTEA
16:30
16:30 AURTZAKA TALDEAREN DANTZA EKITALDIA
16:45
16:45 EL BEBÉ JEFAZO: NEGOCIOS DE FAMILIA
22:00
22:00 LA CASA GUCCI.
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
20:00
20:00 LA FAMILIA PEFECTA
19:00
19:00 IGARTZA MUSIKA: KUP ABESBATZA
19:15
19:15 LA FAMILIA PEFECTA
19:15
19:15 LA FAMILIA PEFECTA
20:00
20:00 IGARTZA MUSIKA: LOINAZ ABESBATZA
22:15
22:15 LA FAMILIA PEFECTA.
21:45
21:45 LA FAMILIA PEFECTA.
20
21
22
23
24
25
26
09:00
Astelehena 20
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
09:00
Asteartea 21
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
09:00
Asteazkena 22
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
09:00
Osteguna 23
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
08:00
Ostirala 24
08:00 MENDI IRTEERA: AIZKORRI
09:00
Larunbata 25
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
09:00
Igandea 26
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
09:00
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
12:00
12:00 BEASAINGO GOIZERESI TXISTULARI ELKARTEAREN KALEJIRA
16:45
16:45 SPIDER-MAN: NO WAY HOME.
19:00
19:00 LA FAMILIA PEFECTA
18:00
18:00 Odola emateko eguna
19:00
19:00 Kirol Sariak 2021
11:30
11:30 OLENTZERO eta MARI DOMINGI PLAZAN
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
22:00
22:00 LA FAMILIA PEFECTA.
20:15
20:15 FIRST COW
12:00
12:00 Zanpaldunak - Beasaingo Joaldunen irteera
18:30
18:30 SPIDER-MAN: NO WAY HOME
19:30
19:30 VOCALIA TALDEA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
22:00
22:00 SPIDER-MAN: NO WAY HOME.
19:45
19:45 SPIDER-MAN: NO WAY HOME
27
28
29
30
31
1
2
09:00
Astelehena 27
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
09:00
Asteartea 28
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
09:00
Asteazkena 29
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
09:00
Osteguna 30
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
08:00
Ostirala 31
08:00 MENDI IRTEERA: TXINDOKI
11:00
11:00 TXUTXU TRENA
11:00
11:00 TXUTXU TRENA
11:00
11:00 PUZGARRIAK ETA JOLASAK
10:00
10:00 Skate eguna
09:00
09:00 "Zomozorro" erakusketa - Maider Urretabizkaia
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
16:30
16:30 FUTBOLIN TXAPELKETA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
11:00
11:00 FUTBOLA: GABONETAKO LURRALDE ARTEKO KADETE NESKEN SELEKZIOEN TXAPELKETA
10:30
10:30 XII. SAN SILBESTRE TXIKI -BERTAN BEHERA-
19:00
19:00 SPIDER-MAN: NO WAY HOME
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
15:30
15:30 GABONETAKO ERAKUSLEIHO LEHIAKETA
12:00
12:00 San Silbestre Krosa BERTAN BEHERA
22:00
22:00 SPIDER-MAN: NO WAY HOME.
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
18:00
18:00 ERAKUSKETA: XX. GOIERRIKO ARTISTEN TOPAKETA
19:30
19:30 XX. GAU LABURRA
Kirola
Balleta eta Dantza
Musika
Tailerrak
Antzerkia
Hitzaldiak
Erakusketak
Orokorra
Zinea
Haurrak
Auzoetako festak
Udazken Kulturala
Euskaltegia
Guztiak
Musika eskola
Kategoria guztiak...
Erakutsi kategori guztietako ekitaldiak