udala@beasain.eus
943 02 80 50
ES
bilatu
Joan
SARRERA
BIZI
Bizi-1
BEASAIN KIROL SARIAK
AGENDA
ONGIZATEA
BIBLIOTEKA
BEASAIN IDAZLEHIAKETA
Bizi-2
LOINATZ JAIAK
ZERBITZUAK eta EKIPAMENDUAK
URBIETA ZENTROA
INGURUMENA
BEASAIN PAREKIDE
Bizi-3
ANTZIZAR KIROLDEGIA
MUSIKA ESKOLA
UDAL EUSKALTEGIA
Bizi-4
ELKARTEAK
GARRAIOAK
AZOKA BEREZIA
ARGAZKI LEHIAKETA
EZAGUTU
Ezagutu-1
KOKALEKUA
IRUDI BILDUMA
HERRIAREN ARGAZKIA
UDAL EGUTEGIAK
Ezagutu-2
ONDAREA
LIBURUXKA TURISTIKOAK
BEASAINGO PAPERAK
KALE-IZENDEGIA
Ezagutu-3
IGARTZA
IBILBIDEAK
BEASAIN JAIETAN
Ezagutu-4
NON LO EGIN
NON JAN
ARGITALPENAK
UDALA
Udala-1
ALKATEAREN AGURRA
ANTOLAKETA POLITIKOA
UDAL ANTOLAKUNTZA
LAN ESKAINTZA
MUGIKORTASUNA
Udala-2
GARDENTASUNA
ARAUDIA
LEGEALDI PLANA
IRAGARKI TAULA DIGITALA
ERAKUNDE-IKURRAK
Udala-3
AKTAK - GAIEN ZERRENDA
AURREKONTUAK
ZERGAK ETA TASAK
HIRIGINTZA INFORMAZIOA
DIRULAGUNTZAK
Udala-4
KONTRATATZAILEAREN PROFILA
UDAL ALDIZKARIA
PARTAIDETZA
NEXT GENERATION EU
BIZI
BEASAIN KIROL SARIAK
AGENDA
ONGIZATEA
BIBLIOTEKA
BEASAIN IDAZLEHIAKETA
LOINATZ JAIAK
ZERBITZUAK eta EKIPAMENDUAK
URBIETA ZENTROA
INGURUMENA
BEASAIN PAREKIDE
ANTZIZAR KIROLDEGIA
MUSIKA ESKOLA
UDAL EUSKALTEGIA
ELKARTEAK
GARRAIOAK
AZOKA BEREZIA
ARGAZKI LEHIAKETA
EZAGUTU
KOKALEKUA
IRUDI BILDUMA
HERRIAREN ARGAZKIA
UDAL EGUTEGIAK
ONDAREA
LIBURUXKA TURISTIKOAK
BEASAINGO PAPERAK
KALE-IZENDEGIA
IGARTZA
IBILBIDEAK
BEASAIN JAIETAN
NON LO EGIN
NON JAN
ARGITALPENAK
UDALA
ALKATEAREN AGURRA
ANTOLAKETA POLITIKOA
UDAL ANTOLAKUNTZA
LAN ESKAINTZA
GARDENTASUNA
ARAUDIA
LEGEALDI PLANA
IRAGARKI TAULA DIGITALA
ERAKUNDE-IKURRAK
AKTAK - GAIEN ZERRENDA
AURREKONTUAK
ZERGAK ETA TASAK
HIRIGINTZA INFORMAZIOA
KONTRATATZAILEAREN PROFILA
UDAL ALDIZKARIA
PLAN OROKORRA
NEXT GENERATION EU
EGOITZA ELEKTRONIKOA
AGENDA
Zu hemen zaude:
Hasiera
AGENDA
Kirola
Balleta eta Dantza
Musika
Tailerrak
Antzerkia
Hitzaldiak
Erakusketak
Orokorra
Zinea
Haurrak
Auzoetako festak
Udazken Kulturala
Euskaltegia
Kategoria guztiak...
Erakutsi kategori guztietako ekitaldiak
AGENDA
Martxoa,
2022
Ikusi urtea
Ikusi hilabetea
Ikusi astea
Ikus gaur
Joan hilabete jakin batera
Urtarrila
Otsaila
Martxoa
Apirila
Maiatza
Ekaina
Uztaila
Abuztua
Iraila
Urria
Azaroa
Abendua
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Joan hilabete jakin batera
Otsaila
Martxoa 2022
Apirila
Ast
Ast
Ast
Ost
Ost
Lar
Iga
28
1
2
3
4
5
6
09:00
Asteartea 01
09:00 "Urratsak" erakusketa - Mila Mendia
09:00
Asteazkena 02
09:00 "Urratsak" erakusketa - Mila Mendia
09:00
Osteguna 03
09:00 "Urratsak" erakusketa - Mila Mendia
00:00
Ostirala 04
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Larunbata 05
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Igandea 06
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
10:00
10:00 M-LEHIAKETA - EMAKUME ARGAZKILARIAK
10:00
10:00 M-LEHIAKETA - EMAKUME ARGAZKILARIAK
10:00
10:00 M-LEHIAKETA - EMAKUME ARGAZKILARIAK
09:00
09:00 "Urratsak" erakusketa - Mila Mendia
09:00
09:00 "Urratsak" erakusketa - Mila Mendia
09:00
09:00 "Urratsak" erakusketa - Mila Mendia
18:00
18:00 GAURKO EUSKAL ESKULTURA
18:00
18:00 GAURKO EUSKAL ESKULTURA
18:00
18:00 GAURKO EUSKAL ESKULTURA
18:00
18:00 GAURKO EUSKAL ESKULTURA
10:00
10:00 BERTAKO PRODUKTUEN AZOKA
09:00
09:00 Zikloturista irteera
18:00
18:00 Odola emateko eguna
19:00
19:00 CIENCIA. CULTURA. ECONOMÍA. SALUD
19:00
19:00 GAURKO EUSKAL ESKULTOREAK- TOPAKETA ETA BISITA GIDATUA
11:00
11:00 TXIRRINDULARITZA: XL. Usurbe Proba
16:45
16:45 VALENTINA
20:00
20:00 MUERTE EN EL NILO
16:45
16:45 VALENTINA
18:00
18:00 GAURKO EUSKAL ESKULTURA
18:00
18:00 GAURKO EUSKAL ESKULTURA
19:00
19:00 IGARTZA MUSIKA: TXOMIN ARTOLA
19:15
19:15 MUERTE EN EL NILO
19:15
19:15 MUERTE EN EL NILO
22:15
22:15 MUERTE EN EL NILO.
21:45
21:45 MUERTE EN EL NILO.
7
8
9
10
11
12
13
00:00
Astelehena 07
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Asteartea 08
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Asteazkena 09
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Osteguna 10
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Ostirala 11
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Larunbata 12
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Igandea 13
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
09:00
09:00 "Urratsak" erakusketa - Mila Mendia
09:00
09:00 "Urratsak" erakusketa - Mila Mendia
09:00
09:00 "Urratsak" erakusketa - Mila Mendia
18:00
18:00 GAURKO EUSKAL ESKULTURA
17:30
17:30 IRAKURLE TALDEA
09:00
09:00 Zikloturista irteera
10:30
10:30 Beasaingo Herri Lasterketa
17:00
17:00 IPUIN KONTAKETA
18:00
18:00 GAURKO EUSKAL ESKULTURA
18:00
18:00 GAURKO EUSKAL ESKULTURA
20:15
20:15 LA RULETA DE LA FORTUNA Y LA FANTASÍA
19:00
19:00 LA INVESTIGACIÓN EN CITA-ALZHEIMER: AVANCES EN EL TRATAMIENTO Y EN LA PREVENCIÓN DE LA ENFERMEDAD
11:30
11:30 EMAKUMEEN PRESENTZI IGARTZA bisita gidatua
11:00
11:00 # C A T A I B Y G I P U Z K O A B O D A S M A R K E T
17:30
17:30 M-LEHIAKETA - EMAKUME ARGAZKILARIAK - SARI BANAKETA ETA HITZALDIA - Igartzako Jauregian
19:00
19:00 ZINEGOAK- laburmetraiak
20:00
20:00 COMPETENCIA OFICIAL
16:30
16:30 EUSKAL HERRIKO MUS TXAPELKETAREN KANPORAKETA
16:45
16:45 TENGAMOS LA FIESTA EN PAZ
18:00
18:00 GAURKO EUSKAL ESKULTURA
16:45
16:45 TENGAMOS LA FIESTA EN PAZ
19:15
19:15 COMPETENCIA OFICIAL
18:00
18:00 HITZALDIA: PRESOEN EGOERA JURIDIKOA ULERTZEKO GAKOAK
19:15
19:15 COMPETENCIA OFICIAL
21:45
21:45 COMPETENCIA OFICIAL.
19:00
19:00 MUERTE EN EL NILO
22:15
22:15 COMPETENCIA OFICIAL.
22:00
22:00 MUERTE EN EL NILO.
14
15
16
17
18
19
20
00:00
Astelehena 14
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Asteartea 15
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Asteazkena 16
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Osteguna 17
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Ostirala 18
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Larunbata 19
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
00:00
Igandea 20
ASMUBE ELKARTEA- ERAKUSKETA
19:00
19:00 COMPETENCIA OFICIAL
18:00
18:00 BAKARDADEA LANTZEKO TAILERRA
19:00
19:00 LIBURU AURKEZPENA: IGARTZA LITERATURA BEKA
19:00
19:00 GOIERRIKO ENPRESAK ELKARLANEAN AURRERA
09:00
09:00 Zikloturista irteera
08:00
08:00 MENDI IRTEERA: XOXOTE - ERLO
22:00
22:00 COMPETENCIA OFICIAL.
20:30
20:30 Antzerki Garaia: KOPAZ KOPA
09:30
09:30 Arriarango Mendi Lasterketa
09:00
09:00 EMAKUMEZKOEN TXIRRINDULARITZA: II Igartza Sari Nagusia
16:45
16:45 AINBO
16:45
16:45 AINBO
19:15
19:15 CODA
19:00
19:00 IGARTZA MUSIKA: IGARTZA MUSIKA BEKA IRABAZLEAK
22:15
22:15 CODA.
19:15
19:15 CODA
21:45
21:45 CODA (VOSE)
21
22
23
24
25
26
27
19:00
Astelehena 21
19:00 CODA
16:30
Asteartea 22
16:30 Odola emateko eguna
18:00
Asteazkena 23
18:00 BAKARDADEA LANTZEKO TAILERRA
20:15
Osteguna 24
20:15 EN UN MUELLE DE NORMANDÍA
19:00
Ostirala 25
19:00 FUSIOko ENERGIA: ALDAKETA-KLIMATIKOA ERAGOZTEKO APROPOSA IZANGO AL DA?
00:00
Larunbata 26
IRUÑAKO ROCOLOPOLIS ABENTURA PARKERA IRTEERA
10:00
Igandea 27
10:00 PILOTA EGOKITUKO SARIA
22:00
22:00 CODA.
20:00
20:00 CODIGO EMPERADOR
09:00
09:00 Eskola Kirola: Errelebo Lasterketa
16:45
16:45 SUPER... ¿QUIÉN?
09:00
09:00 Zikloturista irteera
19:15
19:15 CODIGO EMPERADOR
14:00
14:00 BERTSO BAZKARIA
21:45
21:45 CODIGO EMPERADOR.
16:45
16:45 SUPER... ¿QUIÉN?
19:15
19:15 CODIGO EMPERADOR
22:15
22:15 CODIGO EMPERADOR.
28
29
30
31
1
2
3
19:00
Astelehena 28
19:00 CODIGO EMPERADOR
19:00
Asteartea 29
19:00 TIPULAREN SEHASKA KANTA
18:00
Asteazkena 30
18:00 BAKARDADEA LANTZEKO TAILERRA
22:00
22:00 CODIGO EMPERADOR.
18:30
18:30 MINTZATERTULIA. Gaia: BADATOR KORRIKA, Aitor Aguadoren laguntzarekin. Igartzako Jauregian
Kirola
Balleta eta Dantza
Musika
Tailerrak
Antzerkia
Hitzaldiak
Erakusketak
Orokorra
Zinea
Haurrak
Auzoetako festak
Udazken Kulturala
Euskaltegia
Kategoria guztiak...
Erakutsi kategori guztietako ekitaldiak